Upamiętnianie ofiar obozu koncentracyjnego Ravensbrück, oddział w Neubrandenburgu 8 marca 2022 r. przy pomniku kobiet w Neubrandenburgu

„Inicjatywa Kobiet Neubrandenburg” tradycyjnie organizuje z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet uroczystość upamiętniającą ofiary obozu koncentracyjnego Ravensbrück, oddział w Neubrandenburgu 8 marca 2022 r. od 10:00 do 10:30 przy pomniku kobiet w Neubrandenburg Oststadt (Dostęp przez Mühlendamm)

Serdecznie zapraszamy. Prosimy o wsparcie naszej inicjatywy uczestnicząc w tej uroczystości.

Uroczystość upamiętniająca będzie prowadzona przez Sieglinde Scheel, która również wygłosi przemówienie. Zapraszamy również do zabrania głosu w ramach programu. W tym celu prosimy o kontakt z organizatorem Panią Sieglinde Scheel
e-mail: sieglinde.scheel@web.de
Telefon: 0172-9852256.

Prosimy o zrozumienie, jeśli nie będzie możliwe uwzględnienie wszystkich zgłoszonych przemówień z powodu dużej liczby zgłoszeń. Na końcu uroczystości będzie można złożyć wiązanki kwiatów.
W tym roku prosimy aby wesprzeć naszą dobrowolną inicjatywę, która oczywiście odbywa się za oficjalną zgodą. Prosimy o przestrzeganie obowiązujących środków ochrony przed covid.

Mit freundlichen Grüßen
Fraueninitiative Neubrandenburg
Sieglinde Scheel
Sabine Baumert
Isolde Jerxsen
Irene Kett
Lieselotte Mülson
Bettina Schneider
Brigitte Zirzow

Zdjęcia z archiwum Stowarzyszenia